سئولب

گرندیما که از مطرح‌ترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در زمینه ارائه خدمات سئو، استراتژی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات کلیکی در گوگل است در کنار ایجاد ارزش افزوده برای برندها و سودآوری، اهداف دیگری را برای خود تعیین کرده است که توسعه دانش فعالان و علاقمندان حوزه دیجیتال مارکتینگ یکی از این اهداف است.

برای تحقق این هدف، گرندیما اقدام به برگزاری دوره‌ و کارگاه‌های آموزشی کرده است و حالا با دوره آموزشی سئولب در صدد آموزش همه آن‌چیزی است که ممکن است در مورد سئو ندانید و تجربه نکرده‌ باشید.

این دوره آموزشی یکصد ساعته که  اولین دوره آن از 22 اردیبهشت ماه در محل دانشگاه شریف تهران و به صورت رایگان برگزار شد طی آن اساتید بزرگ و صاحب نظر سئو، دانش و مهارت خود را طی یک دوره 60 ساعته مجازی و 140 ساعت کارگاه آموزشی به دانش‌پژوهان منتقل کردند.

گفتنی است که 2 دوره نخست سئولب به صورت رایگان در فصل بهار و تابستان و با تعداد دانش‌پژوه محدود (حدود 9 نفر) برگزار شد که در طول دوره دانش‌پژوهان در قالب 3 تیم 3 نفره در صدد بررسی و حل چالش‌های مطرح شده در حوزه سئو برآمده که در این مسیر، کشف تکنیک‌ و راهکارهای جدید نیز پیش‌بینی شده است.

این دوره آموزشی هر فصل برگزار می‌شود.پس اگر در پی توسعه دانش و مهارت خود در حوزه سئو و کشف راز و رمزهای پنهان سئو هستید، همین حالا از طریق لینک زیر برای ثبت نام اقدام کنید.

مدرس دوره

علی حسینی

علی حسینی

SEO master

تحصیلات :

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار

سوابق کاری :

مدیر سئو آژانس مسافرتی علی بابا

مدیر سئو و عضو پرفورمنس مارکتینگ دیجی کالا

عضو تیم سئو دیجی استایل

مدیر سئو نماوا

مدیر سئو سایت کیلید

مشاور سئو سایت تخفیفان

مدیر دیجیتال مارکتینگ کانون ایران نوین

مشاور سازمان فناوری اطلاعات ایران

فارغ التحصیلان

حانیه ایران خواه

حانیه ایران خواه

علی ایمان پور

علی ایمان پور

سحر محمدی نیا

سحر محمدی نیا

زهرا فیروزی

زهرا فیروزی

محمد فیض آبادی فراهانی

محمد فیض آبادی فراهانی

آرزو عراقی زاد

آرزو عراقی زاد

فاطمه داودآبادی

فاطمه داودآبادی

حسن باقرپور

حسن باقرپور

آزاده یوسفی

آزاده یوسفی