خدمات سئو گرندیما

سئو

سئو مهمترین تخصص گرندیما است و تیم حرفه‌ای و باتجربه گرندیما با راهبری علی حسینی، مدیر با تجربه سئوی برندهای مطرحی چون، دیجی‌کالا، علی بابا و…. این قدرت را دارد که کسب‌وکار شما را به رتبه یک صفحه جستجوی گوگل و حتی یکی از رهبران بازار تبدیل کند.
سئو نیرو محرکه کسب‌وکارهای آنلاین برای رسیدن به صفحه اول گوگل و حتی پیشنهادهای اول صفحه اول موتور جستجوی گوگل است.
سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌های استراتژیک برای بهبود وضعیت یک سایت از دیدگاه موتورهای جستجوی گوگل دانست. الگوریتم رتبه‌بندی گوگل بیش از ۲۰۰ استاندارد دارد و یک متخصص سئو با تجربه فراوان، هوش سرشار، مطالعه مداوم و تصمیم‌گیری‌های به موقع می‌تواند ناجی یک کسب‌وکار آنلاین در نتایج گوگل باشد.

خدمات سئوی گرندیما شامل موارد زیر است:

خدمات حرفه ای سئو

آژانس دیجیتال مارکتینگ گرندیما به دلیل فعالیت موثر در حوزه‌های مختلفی که سئو یکی از تخصصی‌ترین‌های آنهاست، خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای را به سبک‌های مختلفی به شما ارائه می‌دهد.

مشاوران سئو گرندیما، مقدمات لازم برای رتبه و لینک یک شدن در گوگل را برای برند شما فراهم و با ارائه یک نقشه راه و استراتژی درست و اصولی به برند شما برای کسب بهترین جایگاه کمک می‌کنند.

شما می‌توانید به روش‌های مختلفی از کمک مشاوران سئو کمک بگیرید.

مشاوره سئو

گرندیما با مشاوران حرفه‌ای در حوزه سئو از ابتدا تا انتهای راه همراه برند شماست تا به جایگاه مورد نظر برسد.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره حضوری سئو، ضمن بهره‌مندی از دانش و تخصص مشاوران برجسته سئو گرندیما، تیم سئوی خود را با مشاوران گرندیما همراه سازید و بهترین نتیجه را بگیرید.

تعیین گایدلاین و استراتژی، ارائه گزارش هفتگی به مشتری، دسترسی مشتری به داشبورد و حضور مشاور سئو همراه با یک دستیار و… برخی از خدماتی است که گرندیما به شما ارائه می‌دهد.

همچنین گرندیما امکان استفاده شما از خدمات مشاوره ساعتی و موردی سئو را نیز برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید برای موارد ویژه از خدمات مشاوره ساعتی تیم متخصص و متعهد گرندیما بهره‌مند شوید.

پروژه سئو

همانطور که می‌دانید سئو (SEO) قوی‌ترین و پرسودترین کانال دیجیتال مارکتینگ است که در صورت پیاده‌سازی صحیح و قدرتمند، این امکان را به شما می‌دهد که در حدود ۵۰ تا۹۰ درصد نرخ فروش خود را توسط آن تامین کنید؛ اما دقت کنید که این در صورتی است که سئو به‌خوبی پیاده‌سازی شود. چرا که اگر برخی از خط قرمزهای گوگل را نادیده بگیرید، گوگل شما را جریمه می‌کند. پس خشت اول را درست و به جا بگذارید و جلوی ضرر را قبل از وقوع بگیرید.

سئو تکنیکال(On_Page)

سئو تکنیکال در راستای تامین الزامات موتورهای جستجو برای پایش بهتر سایت اجرا می‌شود و باید به صورت صحیح اجرا شود تا پایه‌های لازم برای عملکرد بهتر محتوا و لینک‌ها ایجاد و صفحات سایت در رتبه‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار گیرند. به عبارتی اگر سئو را مانند ساختن یک خانه فرض کنید، سئو تکنیکال مانند ساختن پایه‌های آن خانه است.

در سئو تکنیکال شما باید کدها و ساختار سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا آن‌ها بهتر سایت شما را درک و در صفحه‌ نتایج نمایش دهند؛ اما قبل از هر کاری شما باید وب‌سایت خود را از لحاظ
2- به‌زبان ساده شما باید در هنگام سئو کردن ابتدا وب‌سایت خود را از لحاظ، کدنویسی استاندارد ، سرعت لود سایت، امنیت، رسپانسیو بودن سایت، ساختار صحیح URL و ریدایرکت‌ها و صفحات ۴۰۴ بهینه‌سازی کنید.
گرندیما تیم کارکشته‌ای‌ست که پایه‌های محکمی برای وب‌سایت شما طراحی و سئو تکنیکال را پیاده‌سازی می‌کند.

تولید محتوا و Content Marketing

این یک حقیقت است محتوا بازوی قدرتمندی است که در راستای تحقق اهداف برندینگ و سئو تاثیر بسیار زیادی دارد.

یک محتوای تخصصی، غنی و خلاقانه نه تنها برند شما را معرفی می‌کند، بلکه کمک می‌کند برند شما در صفحات نخست موتور جستجوی گوگل قرار گیرند.

گرندیما تمام خدمات محتوا را در قالب:

ارائه استراتژی محتوا (روی این قسمت کلیک میشه و مطلب زیر نمایش داده میشه)

تولید محتوای غنی بدون تدوین یک استراتژی محتوا با توجه به پرسونا و پیام برند شما امکان‌پذیر نیست.

گرندیما با تدوین استراتژی محتوا، مطابق با استراتژی برند کسب‌وکارتان به شما کمک می‌کند تا بهتر دیده و در ذهن مخاطب حک شوید.

انتشار در رسانه‌های مناسب (Off_Page)

اگر محتوای تولیدی در رسانه درست منتشر نشود، پیام شما به مخاطبان واقعی‌تان منتقل نمی‌شود. گرندیما با دسته‌بندی رسانه‌های آنلاین و آفلاین، بهترین رسانه را برای انتشار محتوا در قالب‌های مختلف خبر، رپرتاژ، مصاحبه و … انتخاب و پیام برند شما را به مخاطبان می‌رساند.

آموزش تیم محتوا در سازمان شما

آموزش یکی دیگر از رسالت‌های گرندیما است که در حوزه‌های مختلف، سئو، تولید محتوا، ارتباط با رسانه، روابط عمومی و…. ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید تیمی حرفه‌ای برای خود بسازید به اساتید متخصص گرندیما اعتماد کنید.